Referencie

S Pánom Orémuszom som bol maximálne spokojný . Veľmi príjemné prostredie, nadšdandartný prístup a maximálna snaha poradiť a pomôcť v danej situácii. Vrelo odporúčam.
Juraj Orémusz
Nedávno som spolupracoval s Máriom a Richardom na finančnom optimalizovaní pre moju firmu. Pomohli nám vybrať správne poistky a práve nám vybavujú lízing na nové auto. Môžem ich len vrelo odporučiť.
Kerim Al-Lami
S Máriom Oremuszom mám veľmi dobré skúsenosti, nakoľko mi spravuje všetky zmluvy. Jeho prístup je maximálne profesionálny, ochotný a veľmi spoľahlivý. Určite ho vrele odporúčam ako makléra.
Miroslav Jančiga
Mario Oremusz v skratke velky Profesional v tom čo robí. Hlavne ústretovost a ludsky pristup ktory v tomto sektore nevidiet su klucove veci ktore pri komunikacii človeka ako prve oslovia. Môžem len odporučit..
Jozef Karvas
A great place for a variety of financial services and consultation in Slovakia. Mario is very professional and knew exactly how to identify my needs before offering me a variety of suitable leasing options to buy a car. on the other hand, he wholeheartedly goes an extra mile with providing us a very useful financial advises for our company which gave us a a solid overview about how things works here in Slovakia. Will definitely use Mario's services again in the future.
Adam Khaled
Môžem sa podeliť o pozitívnu skúsenosť . Ako živnostník som mal pri riešení kúpy nehnuteľnosti veľké pochybnosti o tom či sa mi podarí vybaviť hypotéku . Ale potom som dostal odporučenie na pána Oremusa. Vysoko profesionálny prístup, plus maximálna ochota dotiahnuť veci až do konca. Môžem len odporučiť !!!
Martin Jamriška
Živnostník
Veľká spokojnosť, profesionálny prístup, nadštandardné správanie ku klientom. Vrelo odporúčam s Máriom spolupracujem už nejaký ten čas na rôznych finančných investíciách a vždy boli úspešné.
Marian Laktiš
Veľmi profesionálny prístup, seriózne jednanie, káva tiež chutila 🙂
Bogyo Alexander
Skvelý prístup a vysoká odbornosť.
Peter Suchan
Maximálna spokojnosť konkrétne s pánom Orémuszom. Veľmi ústretový, nápomocný a vzdelaný človek v oblasti financií. Odporúčam zo skúseností 🙂
Michaela Mikleová
Mário je skvelý človek, veľmi ústretový a priateľský, profesionálny prístup a snaha pomôcť v tom co robi je jednotka 🙂
Tomáš Varga
Mária poznám už roky a nepoznám nikoho, kto by bol oddaný svojej práci srdcom a dušou tak ako on.
Andrej Mikulec

Ste pripravený začať zadarmo?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môžem pomôcť vašej finančnej situacií, zvýšiť váš majetok a ušetriť peniaze, kliknite nižšie a kontaktujte ma, odpoviem do 24 hodín.